- Reklama -události

Ženská sexualita a nevěra podle znamení zvěrokruhu: touží po nespoutaném sexu, ryby jsou falešné!

on

|

views

and

comments

Některé rysy o nás prozrazují hvězdy, jiné závisí jen a jen od nás. Viz, které znamení mají velkou pravděpodobnost k nevěře a u nichž nehrozí!

Znamení o ženě prozrazuje, jaká je partnerka, manželka či milenka

Vodnář
Žena Vodnářka je šarmantní, zajímavá, ale těžko polapitelnou. Pro muže není pouze sexuální objekt, ale skutečná žena, která čeká na uznání a úctu. Výbuchy prudké vášně ji obcházejí. Partnerovi se přizpůsobuje a splní mu vše, co od ní chce. Přitahují ji starší a zkušenější muži. Lásku vnímá jako něžnou a romantickou, nemá v popředí živočišný pud. Pokud je již v partnerství, v sexu je nápaditá a nic nevnímá jako tabu.

ryby
Ryby jsou velmi milé, příjemné a s jistou dávkou sexappealu. Žena v tomto znamení využije všechny ženské zbraně k tomu, aby získala svou vyhlédnutou oběť. Stylizuje se do různých hereckých úkolů a dokáže podávat obdivuhodné výkony na to, aby ovládala muže. Ve skutečnosti hledá prince, tedy muže, který ji bude chránit a cítit se při ní jako muž s velkým M. Velmi snadno se zamiluje, avšak do nesprávného muže. Pokud se jí sex s partnerem nelíbil, nikdy mu to neřekne naopak vychválí ho, jaký byl úžasný.

Beran
Beran miluje a touží být milován. Na první pohled je žena tohoto znamení chladná a nepřístupná, ve skutečnosti je náruživá a nezkrotná romantička. Sex bere jako jednu z mnoha radostí života, její erotické choutky jsou nenasytné až živočišné, nic ji nezastaví v tom, aby se uspokojila, nemá zábrany rozvíjet svou sexuální fantazii. Při sexu nevyžaduje jemnost, ale trochu drsnější zacházení. Když je zamilovaná, je nejlepší manželkou a milenkou v jednom. Pozor však na to, když je sexuální hladová, dokáže být zákeřná a nevypočitatelná.

Býk
Žena ve znamení býka je dokonalá mistryně v svádění muže. Čím déle ve vztahu je, tím více je zapálená pro sex. Nejlepší předehrou je pro ni romantická večeře. Přestože je vůči partnerovi velmi kritická tvrdí, že kdyby měl nižší hmotnost a větší svaly či penis, jejich sexuální život je po porodu a po vstupu do manželství ještě lepší než předtím.

Blíženci
Svůdná a každého dokáže okamžitě upoutat, taková je žena ve znamení blížence. Je vřelá a vášnivá, přesto ji mnozí považují za chladnou. Má však neodolatelný šarm a sexappeal. Rada se stylizuje do různých úkolů při sexu a dokáže si vysnít různá místa – jako sex v kanceláři, ve výtahu nebo na veřejných místech. Překvapuje netradičními variacemi. Oddat se jen jednomu partnerovi je pro ni těžké, ale muži, který se dostane do její postele, poskytuje bezmezné uspokojení.

Rak
Plachá, oné citlivé, romantická, něžná a půvabná. Taková je charakteristika račice. Je jakýmsi ideálem o představě své budoucí manželky nejednoho muže. Nikdy neudělá první krok, je nesmělá a neuznává povrchní vztahy, ani žádné známosti na jednu noc. Sex považuje za důkaz, že člověk miluje. Pokud se však zamiluje, prolomí v sobě strach a získá si důvěru muže, má bujnou fantazii. Lehce se vzruší, dokonale se oddá sexu a svým výkonem často strčí do kapsy ostatní ženy.

Lev
Hrdá, vznešená, impluzívna, svůdná, ale nevypočitatelná žena. Lvice je nejschopnější a nejrafinovanější lovkyně mužů, s nimiž si pohrává jako kočka s myší, nic pro ni není důležitější než obdiv ze strany opačného pohlaví. K tomu, který ji miluje, dokáže být věrná, ale jakmile city ochladnou, vydává se na lov. Dokáže být náruživá milenka. Vydává se za něžnější, než ve skutečnosti je. Pokud ji někdo zklame, nedělá scény, ale tiše jím pohrdá a dá mu to pocítit rafinovaným způsobem.

Panna
Panna je jediná žena, která dokáže být taková romantická, jakož i chytrá a praktická. Pro muže je skvělým objektem, je zajímavá, ale ona sama je nikdy nezneužije k dosažení cílů. Na typických dobyvatelů ženského srdce může působit jako lehká kořist. Její tajné sexuální představy nikomu neprozradí a ticho po nich touží, a tak se může stát, že je ani nikdy nezažije. Pokud se zklame, trápí se obvykle několik měsíců. Po zamilovaní dokáže milovat až do konce života.

váhy
Žena ve znamení vah je údajně nejpůvabnější z celého zvěrokruhu. Je svůdná a tajemná zároveň. Rada se hraje na lovkyni, nedělá to však z vášně, ale z důvodu na sebe upozornit. Komplimenty její nejenže lichotí, ale ji i vzrušují, velmi si potrpí na laskání a polibky. Svádění chápe jako umění, pokud se má ráda a je v harmonii sama se sebou, je z ní skvělá milenka. Má vysoké nároky na partnera a sní o dokonalé lásce, co jí může někdy uškodit.

štír
Žena ve znamení štíra je přitažlivá, jemná a s velkou dávkou sexappealu. Má skvělý instinkt, jak upoutat a svádět muže, mluví řečí erotiky a

to bez slov. Pokud ji zaujme muž, sleduje ho tak dlouho, dokud ho nedostane. Ve fyzickém sblížení se zbavuje kontroly a je nespoutaná. Nesouhlas pro ni nic neznamená, bezhlavě si jde za svým. Umí si vychutnat rafinovanou dlouhou předehru, ale i sexuální hry. Udělá vše pro to, aby noc s ní zůstala v mužské paměti co nejdéle. Přes postel řeší obvykle i kariérní postup.

střelec
Střelkyně je svůdná, má důvtip a šarm. Častokrát je nazývána Don Juan v sukni, protože její postoj k sexu a erotice je nenucený a bez předsudků. Není vůbec náročná na partnery, rychle se do každého zamiluje a mívá problémy s trvalými vztahy. S citem ztrácí i rozum. Od muže je závislá, i když působí povrchním a přelétávat dojmem. Ze všech znamení se nejméně stydí. Dívá se na pornofilmy s chutí a bere je jako součást předehry.

Kozoroh
Žena Kozoroh je pro muže magnetem, přitahuje je, ale ti zůstávají bezradní, když narazí na její nepřístupnost. Tváří se jako nedostupná pevnost, své city dokáže dokonale skrývat. Mužům může připadat příliš vypočítavá, ale ve skutečnosti se bojí zamilovat, protože si chce být stoprocentně jistá, že to tak opravdu je. V sexu jde rovnou na věc, obejde se bez romantiky a má vše pod kontrolou, ráda přebírá vedoucí pozici, ale pouze s mužem, kterého miluje. Střídání partnerů a láska na jednu noc je pro ni tabu.

Share this
Tags

Must-read

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Víte, že existuje i elektrická babeta?

Československý lehký moped Babetta se stal doslova legendou. Vyráběn byl od sedmdesátých let až do konce let devadesátých, a není snad nikdo, kdo by...

Sháníte levný LCD monitor do kanceláře nebo na doma? 

LCD monitory patří k nezbytným součástem počítačových sestav. Pořizují si je také majitele notebooků, chtějí-li si dopřát více komfortu při práci. Jak na nákupu...
spot_img

Recent articles

More like this