- Reklama -události

Vodnář je v otázkách intimity konzervativní: Dokáže mu to ve vztahu s jinými znameními klapat?

on

|

views

and

comments

Vodnář – Beran
Vzduch Vodnáře rozdmýchá oheň Berana. Funguje mezi nimi chemie, je však otázkou, zda i mimo ložnice … Beran by si měl dát pozor, aby dopřál Vodnáři svobodu při rozhodování. Vodnář by se zase měl snažit, aby Beranu nevnucuje své revoluční názory.

Vodnář – Býk
Býk, který je pod vlivem Venuše, se o pozemskou lásku zajímá intenzivněji než vzdušný Vodnář. Ten spíše inklinuje k duchovní oblasti a nerad se váže takovým pro Vodnáře přízemním způsobem, jak Býk. Proto je časté, že zklamaný Býk začne na Vodnáře žárlit. Jejich společný vztah je možný pouze v případě, že Býk bude k Vodnáři tolerantní a nebude se mu snažit bránit v rozletu.

Vodnář – Blíženci
Vztah dvou vzdušných znamení probíhá snadno, harmonicky a bez problémů. Revolučnímu Vodnáři intelektuální Blíženec vyhovuje a cítí se s ním příjemně. Vodnář dává Blíženci potřebnou oporu a zajišťuje mu stabilitu. Vzájemně si v partnerství dopřávají určitou volnost a pokud i přes sympatiím a harmonické souhře těchto znamení nezůstanou v manželském svazku, zůstanou z nich nadále dobří kamarádi.

Vodnář – Rak
Rak, který je převážně citově založen při Vodnáři najde výzvu oprostit se od minulosti a pohnout se v životě dál. Vodnář s Rakem často ztrácí trpělivost a Rak Vodnáři neví odpustit jeho zálety mimo domu. Vodnář se však rád vrací zpět a potřebuje zázemí, které mu umí nejlépe vytvořit právě Rak. V jejich vztahu je třeba udělat hodně kompromisů na obou stranách, jinak jejich vztah nemá smysl a budoucnost.

Vodnář – Lev
Dvě silné, pozitivně naladěné osobnosti na začátku prožívají hezké dobrodružství. Navzdory lví srdeční povaze mu však více záleží na vnějších záležitostech. Vodnář je zase více zaměřen na duchovno a nedá si poroučet ani od nejsilnějšího znamení v zvěrokruhu. Lev dodržuje tradice, zatímco Vodnář je revolucionář a inovátor. Vzniká zde konflikt zájmů, který často vede k tomu, že Vodnář pláchnout Lvu dříve, než se král zvířat rozhodne „dát mu kopačky“.

Vodnář – Panna
Obě znamení jsou orientovány spíše technicky. Panna ovládá klasické odvětví a Vodnář se zajímá o novinky, za což ho Panna často obdivuje. Vodnář si u Panny váží její systémovost, která jemu chybí. Proto tato znamení často spolupracují. Se sexualitou mají však trochu problém. Panna má ráda stabilitu a věrnost, zatímco Vodnář věčně někde létá. To Pannu dost zlobí, umí ho však pochopit, vždyť sama je pod vládou pohyblivého Merkuru. Pokud Vodnář dokáže Panně tolerovat občasnou kritiku a Panna přehlédne Vodnářovy úlety, dokáží spolu existovat.

Vodnář – Váhy
Tato znamení spojuje vzdušný živel do milého a přátelského svazku. Partneři mají oba rádi umění a jsou společenští. Umí si dopřát vzájemnou volnost, co je ještě více sbližuje. Vodnář je doma velmi nepraktický a je spíše individualista. Do partnerství ale přináší potřebnou jiskru. Váhy se nejraději věnují intelektuálním činnostem. Pokud si péči o domácnost vezmou na starost Váhy, jejich vztah bude fungovat dlouho, harmonicky a bude plný lásky.

Vodnář – Štír
Vzdušný a svobodomyslný Vodnář a jeho záliby mimo domu často zlobí žárlivého a majetnického Štíra. Oba jsou inteligentní a mají dar vidět do duše jiných. To jim může velmi pomoci v případě, že by se navzdory velkým rozdílům v jejich povahách rozhodli zůstat spolu. Štír by měl být opatrný v sexuální oblasti a od Vodnáře by neměl očekávat velkou náruživost. Pokud mu dopřeje svobodu a volnost, Vodnář ho občas překvapí pěknými chvilkami milování. Je však sporné, zda to sexuální založenému Štíru bude stačit.

Vodnář – Střelec
I když jsou rozdílní, sekne jim to spolu. Tyto dvě znamení se setkali opravdu dobře a vhodně se doplňují. Oba rádi objevují nové obzory. Spojuje je duchovno a humanismus. Střelec na Vodnáři obdivuje jeho revolucionářských povahu. Buď se toulají životem spolu, nebo si na čas dopřejí svobodu a pak se společně dělí o zážitky. Střelec svým optimismem dodává Vodnáři energii vždy když má Spleen a zamýšlí se nad budoucností lidstva. Střelec ho dokonce podněcuje ke společným projektem a vylepšením budoucnosti.

Share this
Tags

Must-read

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Víte, že existuje i elektrická babeta?

Československý lehký moped Babetta se stal doslova legendou. Vyráběn byl od sedmdesátých let až do konce let devadesátých, a není snad nikdo, kdo by...

Sháníte levný LCD monitor do kanceláře nebo na doma? 

LCD monitory patří k nezbytným součástem počítačových sestav. Pořizují si je také majitele notebooků, chtějí-li si dopřát více komfortu při práci. Jak na nákupu...
spot_img

Recent articles

More like this