- Reklama -události

S tímto trikem omládnete během spánku

on

|

views

and

comments

Hedvábí je nejžádanějším materiálem pro výrobu oblečení a doplňků na světě. Jeho jemnost a lesk z něj činí luxusní produkt, který láká oči a prsty se touží dotýkat této výjimečné tkaniny.

Stále více se ale ukazuje, že hedvábí může být pomocníkem při zdravotních problémech. Hedvábné povlečení na polštář není jen pohodlné, ale také skvělé pro citlivou pokožku.

Podívejme se tedy spolu na to, jak hedvábí pomáhá:

řešit zdravotní problémy,

zachovávat naši krásu,

učí nás relaxovat,

pečuje o naše pohodlí a příjemný spánek.

Jak hedvábí zpomaluje stárnutí
Hedvábné povlečení na polštář má speciální vlastnosti, díky čemuž se v něm budete cítit svěže. Navíc, aminokyseliny, které se v hedvábí nacházejí, snižují příznaky stárnutí jako je vysoušení pokožky a vrásky. I proto je vyhledávaným materiálem pro výrobu ložního prádla, povlečení na polštáře či osobního prádla. Feel the Silk najdete také hedvábnou masku na tvář, která:

eliminuje ranní otok očí,

pomáhá při usínání,

uklidňuje unavené oči


Ptáte se, jak to funguje?
Bavlna odvádí vlhkost od pokožky, polyester (zejména ten levnější) zase pokožce brání dýchat a může ucpávat póry. Hedvábí dokáže vlhkost, která je potřebná k udržení mladistvé a zářivé pokožky, udržet v pleti. I hedvábné povlečení na polštář je vyrobeno z přírodního materiálu, který obsahuje přírodní bílkoviny a esenciální aminokyseliny. Téměř jako zázrakem dokáže přesvědčit náš nervový systém, aby se uvolnil. I proto nám pomáhá vyhladit vrásky a uvolnit napětí v pleti.

Věděli jste?
Díky přirozeně se vyskytujícím složkám obsaženým v hedvábí se metabolismus pokožky zrychluje. Znamená to, že buňky se regenerují rychleji. Používáte-li hedvábné produkty pravidelně, může to výrazně zlepšit stav pokožky a zpomalit stárnutí. Je to jako noční krém, který si dáváte před spaním na pleť.

Vyplatí se investovat do hedvábného povlečení na polštář?
I když hedvábí nemusí být nejdostupnější volba, poskytuje největší protihodnotu. A proč byste vlastně měli otálet a neinvestovat do svého pohodlí a zdraví? Vždyť ložní povlečení používáte každý den několik hodin. Nemusíte si přece rezervovat luxusní hotel, abyste se ráno cítili fantasticky. Z lásky k sobě, ke své pleti a ke svým vlasům si dopřejte hedvábné povlečení na polštář Feel the Silk a hýčkejte svou pokožku.

Share this
Tags

Must-read

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Víte, že existuje i elektrická babeta?

Československý lehký moped Babetta se stal doslova legendou. Vyráběn byl od sedmdesátých let až do konce let devadesátých, a není snad nikdo, kdo by...

Sháníte levný LCD monitor do kanceláře nebo na doma? 

LCD monitory patří k nezbytným součástem počítačových sestav. Pořizují si je také majitele notebooků, chtějí-li si dopřát více komfortu při práci. Jak na nákupu...
spot_img

Recent articles

More like this