- Reklama -události

Ryby jsou ve vztahu pasivnější: S Kozorohem si skvěle rozumějí, ale s tímto znamením je čeká přesný opak

on

|

views

and

comments

Ryby – Beran
Ryby jsou jako stvořené pro akčního Berana. Rybám nevadí ani Baranova snaha vládnout a dominovat. Snivé a romantické Rybky svou empatií dokáží ohnivého Berana zcela odzbrojit. Voda nemusí vždy oheň zcela uhasit, může se stát, že oheň řidičku přivede do příjemného varu! Při této kombinaci znamení jde o překvapivě dobrý a nadějný vztah!

Ryby – Býk
Pro obě znamení je typické, že jsou romanticky a sexuálně založené. Pokud Býk dopřeje Rybě svobodu a nechá ji plavat ve svých tajemných vodách (například ezoteriky), ale při tom jí poskytne ochranu a pocit bezpečí, vytvoří tak harmonický a dlouhodobý vztah naplněný vzájemnou láskou. Empatická Ryba zas Býku vytvoří podmínky pro rozvíjení fantazie. Býk se pak diví, kolik se toho dá na světě objevovat. Na začátku vztahu se Býku může Rybka zdát velmi iluzorní a snivá, Býk zase Rybě velmi přízemní a realistický, ale oba se díky těmto vlastnostem mají možnost dostat přesně do středu bytí na Zemi.

Ryby – Blíženci
Ryba je citlivé a empatické znamení, které přirozeně přitahuje zvídavého Blížence. Ten svou přelétavosti Rybu zraňuje a ona se utíká k růžovým snem o nápravě svého partnera. Po střízlivém zvážení situace se však často stane, že Ryba odpluje do svých vod a Blíženec odletí pryč jako racek za další vyhlédnutou kořistí.

Ryby – Rak
Obě znamení jsou vodní a dokáží najít soulad v každé oblasti života. Ať už jde o milování, zařizování domácnosti, nebo společnou práci. Často spolu mají hejno dětí, které svorně vychovávají. Dítě narozené v jiskřivějším znamení jejich rodinný život jen utuží, protože jim zažene každodenní rutinu a nudu, která by jim od klidného soužití hrozila.

Ryby – Lev
Ryba bývá často pasivní a obdivuje zářícího Lva. Ten se svou ohnivou povahou hledá aktivního partnera, který mu bude hodně dávat, nejen přijímat. Citlivost Ryby začne Lvu postupně lézt na nervy, což empatická Ryba rychle vycítí a překvapenému Lvu odpluje. Pokud chtějí tato znamení zůstat spolu, je dobré spojit fantazii Ryby a tvořivost Lva do smysluplné činnosti. Lev při ní vynikne a Rybka najde citové uspokojení. Může jí být například charitativní nebo umělecká činnost.

Ryby – Panna
Opozice znamení v zvěrokruhu neznamená vždy jen nesoulad. Tyto dvě znamení se sice nepřitahují na první pohled, ale když se poznají, pochopí, že se jeden od druhého mohou hodně naučit. Ryba plave ve svých snivých vodách a je plná fantazie. Panna je pragmatická a Rybu uzemní a uvede do reálného života na Zemi. Pokud je to Ryba ochotna přijmout, obě strany jsou spokojeny a Panna se zas pod vlivem Ryby stává vnímavější k věcem mezi nebem a zemí.

Ryby – Váhy
Tyto dvě znamení spojuje vrozený vztah k umění, na čem často budují kamarádství. Pro dlouhodobý vztah se však jeden z partnerů bude muset naučit vést. Ryba je zasněná a ráda plave ve svých vodách. Váhy jsou příjemné a společenské. Ani jedno ze znamení se nerado hádá a rozhoduje. Těžko proto společně dospějí k důležitým životním rozhodnutím, protože vše nechávají na toho druhého. Pohár nečinnosti nakonec přeteče a každý zůstane sám. Váhy však určitě ne na dlouho. Ryba také plave ráda v týmu a samotu si postupem času i ona vynahradí jinde.

Ryby – Štír
Spojení těchto dvou vodních znamení tvoří krásný trigon který představuje příznivý astrologický aspekt. Silný Štír rád poskytne jemné Rybě ochranu a dovolí jí čerpat z něj sílu. Ocení hlubokou vzájemnou přitažlivost a v neposlední řadě i sexualitu. Rybě nevadí ani vlastnický pud Štíra, který ji podněcuje k umělecké činnosti a rozvíjení vlastní fantazie. Někde hluboko v jejich společném snu je absolutně splynutí do jednoho a přeměna v božské bytosti.

Ryby – Střelec
Spojení dvou znamení je vždy založeno na zaujatí partnera. V případě setkání Střelce s Rybou najdou tato znamení společnou řeč o umění, často poezii. Střelec kromě umění potřebuje i svobodu. Rybka se zase ráda váže a někdy bývá na partnerství až závislá. To Střelec často nevydrží a pláchnout daleko, nejraději do ciziny. V tom lepším případě něj Rybka počká, a když se Střelec na svých cestách vybouří, mohou pokračovat v klidnějším vztahu.

Share this
Tags

Must-read

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Víte, že existuje i elektrická babeta?

Československý lehký moped Babetta se stal doslova legendou. Vyráběn byl od sedmdesátých let až do konce let devadesátých, a není snad nikdo, kdo by...

Sháníte levný LCD monitor do kanceláře nebo na doma? 

LCD monitory patří k nezbytným součástem počítačových sestav. Pořizují si je také majitele notebooků, chtějí-li si dopřát více komfortu při práci. Jak na nákupu...
spot_img

Recent articles

More like this