- Reklama -události

Plastové desky: Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů

on

|

views

and

comments

Plastové desky a další polotovary najdou využití v oblasti průmyslu, chemie, obchodu, reklamy, elektrotechniky a stavebnictví. Tyto produkty jsou tedy nezbytností pro řadu různých projektů. Najít spolehlivého výrobce plastových polotovarů je klíčové.

Rozmanité produkty

V nabídce výrobce plastových desek společnosti Mepla najdete mnoho různých produktů. Dostupné jsou plastové desky o tloušťce id 1 do 120 milimetrů v extrudované a lisované kvalitě. Vybírejte z různých barev a rozměrů. Krom toho v nabídce najdete také plastové tyče a hotové díly. Moderní CNC obráběcí zařízení umožňuje výrobu individuálních hotových dílů podle vašich údajů a výkresů. Velkoformátové CNC stroje nabízí řadu výhod – méně svárů, kratší čas montáže, úzké délkové tolerance a optimální stupeň využití materiálu.

Rychlé dodání

Flexibilní výroba plastových desek zaručuje krátké dodací lhůty standardních polotovarů i polotovarů pro speciální výrobu. Krom toho jsou navíc k prodeji nabízeny skladové artikly. Rozlehlé sklady v České republice a Německu umožňují krátkou dodací lhůtu, aby bylo vyhověno vámi požadovanému termínu. Na vyžádání lze vyrobit desky všech kvalit s jednostrannou nebo oboustrannou ochrannou fólií.

Ověřená výroba

Výroba plastů je vysoce kvalitní, produkty tak vyhoví i náročným požadavkům. Vývoj plastových polotovarů je neustále inovován a čerpá z dlouholetých zkušeností. Receptury obsahují stabilizační aditiva, neobsahují však olovo, kadmium, freony, bisfenol A, silikon a řadu dalších nežádoucích látek. Výrobky jsou tak vhodné pro pitnou vodu a nezávadné pro potraviny.

Díky dobře vybavené laboratoři jsou umožněna neustálé inovace a zajištění jakosti produktů. Problémem nejsou ani flexibilní úpravy dle vašich specifických požadavků. 

Share this
Tags

Must-read

Jak zařídit pokoj pro batole?

Máte doma malého neposedu, kterému je už dětská postýlka malá a přemýšlíte, že by si zasloužil vlastní pokojíček, kde si bude moci hrát s hračkami...

Několik tipů, jak vyrobit perfektní pizza těsto

Vyrobit originální pizza těsto není nic složitého, v tomto článku se tedy nebudeme zabývat ingrediencemi a základním postupem - ten je poměrně prostý a...

Kdo jsou andílci Victoria’s Secret?

Určitě jste už o andílcích slyšeli, ale kdo vůbec jsou? Na rozdíl od jiných značek spodního prádla vytvořila Victoria's Secretvelmi úzkou, vybranou skupinu modelek,...
spot_img

Recent articles

More like this