- Reklama -události

Mužská sexualita a nevěra podle znamení zvěrokruhu: Ryby jsou věrné, Rak si při sexu představuje jinou ženu!

on

|

views

and

comments

Vodnář
Je složitý a náročný milenec. Se svým sexuálním životem je nadmíru spokojen. Nejhorší snáší nevěru ze strany partnerky a je to hranice, kterou by nikdy neodpustil. Sám si však rád zaflirtuje, ale není to flirt s cílem skončit s ženou v posteli, ale poznat něco nového a nechat pracovat svou fantazii. Uznává rovnoprávnost ve vztahu, ale doma se rád nechá obskakovat. Záplavy citů a vyznání lásky od něj nečekejte.

ryby
Při volbě partnerky upřednostňuje nejvíce věrnost. V sexu má rád všechno s mírou, stejně předehru, jakož i spojení. Miluje se však více než třikrát týdně, čímž si z ostatních znamení drží prvenství. Do svatby se mu příliš nechce, ale když se ožení, přiznává, že sex je mnohem lepší. Žení se jen jednou a to se svou životní partnerkou.

Beran
V otázkách žen řeší jejich vzezření, až potom povahu. Sex s partnerkou je pro něj mimořádně důležitý, ale často má pocit, že ho má málo. Uspokojit jeho touhy může být někdy náročnější (nejvíce ze všech touží po kouření). Potrpí si na luxus v podobě hotelového pokoje, ale na druhé straně ho dostanete společným sledováním pornofilmu. Každý třetí Beran se údajně ožení více než jednou.

Býk
Jedno z nejvášnivějších znamení, velmi snadno je vzrušený, do varu ho dostane masáž. Oblibě dlouhé milostné předehry a více sexuálních praktik. Orální sex ale není jeho tajnou touhou. V pomyslné promiskuitě mu patří první příčka – rád by střídal partnerky, občas ho jiná žena poblázní, ale svou manželku neopustí kvůli pohodlí. Býci se žení většinou jen jednou a dokáží se povznést přes různé manželské bouře.

Blíženci
Mistr ve skládání komplimentů. Častokrát končí v náručí své první lásky. Ženy ho však velmi přitahují, nemá problém bezhlavě pouštět se do nového vztahu, obzvláště s mladou ženou. Zajímá ho partnerčino tělo a zadek. Ze všech znamení nejvíce touží po sexuálních pomůckách a potrpí si na sexy spodní prádlo partnerky. V sexu má vysoké nároky a je těžké ho uspokojit. Vrcholem slasti je pro něj milování s dvěma ženami.

Rak
Rak je zdvořilý a šarmantní, čímž naznačuje, že touží po lásce a věrnosti. Sexuální zkušenosti a portfolio žen není pro něj v životě důležité. Má rád něžné dotyky, pomalé a procítěné milování. Tichá voda však břehy mele. Rak si při sexu velmi často představuje jinou ženu! Nechá si od ženy snadno pomůţe hlavu, častokrát skočí do manželství jako příliš mladý a při jednom manželství nezbývá.

Lev
Je impulzivní a má jakýsi faktor X, z něhož jsou hotové téměř všechny ženy. Muži mu naopak závidí. Charakterizuje ho sexuální nenasytnost a je šampionem frekvence styků. Jeho tajným přáním je mít sex se dvěma ženami. Při jedné ženě dlouho nevydrží, partnerky střídá jako na pásu. Domnívá se, že kdyby partnerka byla hubenější, měla větší prsa a on by byl bohatší, jejich sex by byl mnohem kvalitnější. Když se rozvede, málokdy se znovu ožení, spíše se z něj stane starý mládenec.

Panna
Má příliš realistický pohled na to, aby se vrhal do divoké a vášnivé lásky na první pohled. Není lovec žen, spíše se nechá ulovit. Touží po milé a věrné partnerce a je dost romantický. Ze všech znamení má nejslabší sexuální zkušenosti a překvapivě po nich ani netouží. Miloval by se ještě méně jak se miluje, ale na druhé straně dlouhá předehra není nic pro něj. Uspokojíte ho rychlovka. Je vhodný typ pro dlouhodobé manželství.

váhy
Na jedné straně je muž, který touží po stálosti a domově, na druhé straně muž s nezkrotnou touhou po dobrodružství a sexu. Jeho vztah k sexu je: kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv. Hledá v partnerce jakousi jistotu, je pro něj důležité, aby se vyznala sama v sobě, ale také v něm. Překvapivým momentem je, že jsou to právě Váhy, které mohou po narození dítěte opustit svou rodinu.

štír
Král sexu a neúnavný milenec. Je náruživý, vášnivý a nevyzpytatelný. Není mu proti srsti zkoušet ty nejrůznější sexuální praktiky a nic nepovažuje za tabu. Má s tím bohaté zkušenosti stejně, jako se sexem v trojici. Často střídá partnerky, se kterými skončí v posteli. Navzdory vysokému počtu je zajímavé, že si nepředstavuje při sexu jinou ženu. Dělá přesně to, co chce. Flirt bez pokračování neuznává.

střelec
Šarmantní muž, který miluje sex a erotiku. Nepatří mezi ty, co upřednostňují kvanatitu sexu před kvalitou.

Share this
Tags

Must-read

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Víte, že existuje i elektrická babeta?

Československý lehký moped Babetta se stal doslova legendou. Vyráběn byl od sedmdesátých let až do konce let devadesátých, a není snad nikdo, kdo by...

Sháníte levný LCD monitor do kanceláře nebo na doma? 

LCD monitory patří k nezbytným součástem počítačových sestav. Pořizují si je také majitele notebooků, chtějí-li si dopřát více komfortu při práci. Jak na nákupu...
spot_img

Recent articles

More like this