- Reklama -události

Krémové či bílé kozačky jako hit zimy: Víte však, jak je nosit?

on

|

views

and

comments

Bílé boots či vysoké kozačky se staly ve světě fashion v poslední době mimořádně žádanými. U nich však platí dvojnásob, že je třeba vědět jak je nosit. Podívejte se, jakými outfity rozhodně neuděláte krok vedle.

Bílé kozačky jsou tuto sezónu opravdu oblíbeným kouskem, který vídat v šatnících trendsetterek, ale i známých hereček a topmodelek. Pro někoho možná trošku kontroverzní věc, pro jiného projev individuality. Jedno je však jisté. Pokud po nich sáhnete a správně je zkombinujete, neuděláte krok vedle.

Na každý den
Kotníkové boots na podpatku jsou kouskem, který skvěle vynikne na nižších ženách. Přestože jde o kotníkovou záležitost, krásně vám prodlouží siluetu. Vezměte si je k jeansům, tričku a kabátu. Budete působit ležérně, ale velmi stylově zároveň. K bílé variaci se hodí klasická jeansovina, ale také černé odstíny.

Pro výjimečné příležitosti
Pokud si chcete bílé kozačky vzít na speciální příležitost, kombinujte je s elegantními materiály jako satén, hedvábí či dokonce tvíd. Díky tomu budete vypadat mimořádně stylově a zachováte si také sexappeal.

Pro rebelky
Bílé kozačky jsou kouskem, kterým zkrátka, ať chcete nebo ne, zaujmete. Pokud zvolíte barvy v celém outfitu v bílém odstínu, budete nepřehlédnutelná. Je však třeba v tomto případě jistě zohlednit i své křivky. Tuto variaci si mohou dovolit opravdu štíhlé ženy. Ty s křivkami, by měly být trošku opatrnější. Tam se pak jistě hodí kombinace s černou.

Share this
Tags

Must-read

Austrálie hlásí první úmrtí na omikron, muž měl několik přidružených onemocnění

Austrálie v pondělí zaznamenala první případ úmrtí v souvislosti s novou koronavirovou variantou omikron. V zemi také opět stoupá počet nových případů nákazy. Místní úřady...

Ve Vídni už omikron dominuje, znaky páté vlny čekají ještě letos

Nová omikron varianta koronaviru již od neděle převládá mezi infekčními případy nákazy, které testy potvrdily ve Vídni. Zprávu přinesl deník Der Standard, pro který tuto...

Trestala se sebepoškozováním, deprese střídaly návaly energie. Jak žít s maniodepresí

Nejhorší stavy deprese popisuje Nina Zibolenová jako pocity absolutní nicoty. Nekonečné chvíle, kdy katatonicky ležela na posteli, nejedla a nepila. Jen proto, aby nemusela...
spot_img

Recent articles

More like this