- Reklama -události

Krémové či bílé kozačky jako hit zimy: Víte však, jak je nosit?

on

|

views

and

comments

Bílé boots či vysoké kozačky se staly ve světě fashion v poslední době mimořádně žádanými. U nich však platí dvojnásob, že je třeba vědět jak je nosit. Podívejte se, jakými outfity rozhodně neuděláte krok vedle.

Bílé kozačky jsou tuto sezónu opravdu oblíbeným kouskem, který vídat v šatnících trendsetterek, ale i známých hereček a topmodelek. Pro někoho možná trošku kontroverzní věc, pro jiného projev individuality. Jedno je však jisté. Pokud po nich sáhnete a správně je zkombinujete, neuděláte krok vedle.

Na každý den
Kotníkové boots na podpatku jsou kouskem, který skvěle vynikne na nižších ženách. Přestože jde o kotníkovou záležitost, krásně vám prodlouží siluetu. Vezměte si je k jeansům, tričku a kabátu. Budete působit ležérně, ale velmi stylově zároveň. K bílé variaci se hodí klasická jeansovina, ale také černé odstíny.

Pro výjimečné příležitosti
Pokud si chcete bílé kozačky vzít na speciální příležitost, kombinujte je s elegantními materiály jako satén, hedvábí či dokonce tvíd. Díky tomu budete vypadat mimořádně stylově a zachováte si také sexappeal.

Pro rebelky
Bílé kozačky jsou kouskem, kterým zkrátka, ať chcete nebo ne, zaujmete. Pokud zvolíte barvy v celém outfitu v bílém odstínu, budete nepřehlédnutelná. Je však třeba v tomto případě jistě zohlednit i své křivky. Tuto variaci si mohou dovolit opravdu štíhlé ženy. Ty s křivkami, by měly být trošku opatrnější. Tam se pak jistě hodí kombinace s černou.

Share this
Tags

Must-read

Hledáte účinnou a šetrnou pleťovou kosmetiku? Zkuste Pyunkang Yul z Koreje

Na trhu můžeme najít mnoho výrobců pleťové kosmetiky, ovšem ne všichni jsou spolehliví a kvalitní. K těm, které jsou oblíbené ve světě a u nás...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Víte, že existuje i elektrická babeta?

Československý lehký moped Babetta se stal doslova legendou. Vyráběn byl od sedmdesátých let až do konce let devadesátých, a není snad nikdo, kdo by...
spot_img

Recent articles

More like this