- Reklama -události

Jaký parfém koupit ženě pod stromeček? Luxusní vůně, u kterých máte jistotu, že se jí budou líbit

on

|

views

and

comments

Žena, která vyzařuje eleganci ve všem, co dělá
Dolce & Gabbana The One Gold slaví ženu, která vyzařuje eleganci ve všem, co dělá. Nezávislá a okouzlující a velkorysá. Je sama sebou a její radost a charisma pramení zevnitř. Intenzivní parfémovaná voda, která představuje silnou moderní ženskost v parfému.

Vůně se otevírá živými vrchními tóny ovoce, jiskřivou italskou mandarinkou smíchanou se šťavnatou, zralou švestkou a jemnou kořenitostí růžového pepře.

Tyto lahodné ovocné vrchní tóny osvětlují bujné květinové srdce vůně, kde se růžová super esence pojí se smyslným jasmínem a živou konvalinkou a vytváří zářivý ženský buket.
Toto zářivé květinové srdce se pomalu podřizuje obklopujícím základním tónům tajemného pačuli, jeho opojná vůně se prolíná s jemnými, sladkými tóny vanilky a přetrvávajícího bílého pižma.

Květ, který se údajně používal v lektvarech krásy
Gucci Flora Gorgeous Gardenia přichází na trh s novou parfémovanou vodou. Intenzivnější než původní toaletní voda. Rukopis vůně tvoří květ gardénie, který je odjakživa obdivován pro svou nádheru a údajně se používal v lektvarech a kouzelných marmeládách.

Inspirace touto legendou a představou o její mystické síle v nádherné kompozici mísí tóny bílé gardénie se sluneční notou jasmínu velkokvětého (Jasmine Grandiflorum Absolute). Moderní květinový podpis je uveden veselým akordem rozkvetlé hrušky, který vybízí nositelku k výbuchu radosti. Dotek akordu Brown Sugar dodává vůni jemnou sladkost.

CHANEL N°5 Limited Editions
Nejikoničtější vůně domu CHANEL. Gabrielle Chanel vytvořila jedinečnou vůni N°5, která je bez jakýchkoli ornamentů. U příležitosti 100. výročí vytvořila společnost Chanel jedinečnou verzi parfémované vody N°5. Poprvé je v láhvi zakomponováno recyklované sklo, přičemž si zachovává čistý, jiskřivý a transparentní vzhled. Box je vyroben z biologicky odbouratelné papírové buničiny, působí smyslně na dotek a těsně obklopuje charakteristický tvar legendárního flakonu. Konečně, šťastné číslo Mademoiselle Chanel, N°5, vypsáno zlatem. Stejně to platí pro N°5 L’EAU, jednu z 5 interpretací vůně, kterou vytvořil parfumer Olivier Polge a zdobí ji stříbrné N°5.

Radostný a hedonistický manifest svobody
Yves Saint Laurent Beauty s vůní Libre ztvárňuje nejvyšší level svobody. Žena, která překonává své hranice, je odvážná a poněkud troufalá. Okouzlující a sebevědomá. Nebojí se projevit svoji intimnější stránku. Radostný a hedonistický manifest svobody.

Maximum jasu a ženské krásy
ELIE SAAB Parfém Lumière zachycuje smyslný jas vcházejícího světla. Je to čas, kdy se noc stétá se dnem a paprsky světla pronikají tmou. Zlaté tóny hlásí příchod dne. Tento parfém dodá ženě maximum jasu. Zachycuje tóny břeždění, když je vzduch pronikavě svěží, čistý a ranní rosa šíří tóny květin a ovoce: vitální vůni mandarinky a pomerančového květu s výraznou aurou bílého jasmínu a žlutého ylang-ylangu.

Vyjádření individuality
Náš hlas žije. Parfém Voce Viva od Valentino slaví sílu hlasu, která inspiruje. Každý by měl najít svou vlastní cestu a poslouchat svůj hlas nitra. Optimismus, sebedůvěra a odhodlání. Valentino Beauty navázalo spolupráci s parfumérkami Honorine Blanc a Amandine Clerc Marie.

Share this
Tags

Must-read

Austrálie hlásí první úmrtí na omikron, muž měl několik přidružených onemocnění

Austrálie v pondělí zaznamenala první případ úmrtí v souvislosti s novou koronavirovou variantou omikron. V zemi také opět stoupá počet nových případů nákazy. Místní úřady...

Ve Vídni už omikron dominuje, znaky páté vlny čekají ještě letos

Nová omikron varianta koronaviru již od neděle převládá mezi infekčními případy nákazy, které testy potvrdily ve Vídni. Zprávu přinesl deník Der Standard, pro který tuto...

Trestala se sebepoškozováním, deprese střídaly návaly energie. Jak žít s maniodepresí

Nejhorší stavy deprese popisuje Nina Zibolenová jako pocity absolutní nicoty. Nekonečné chvíle, kdy katatonicky ležela na posteli, nejedla a nepila. Jen proto, aby nemusela...
spot_img

Recent articles

More like this