- Reklama -události

Jaký parfém koupit ženě pod stromeček? Luxusní vůně, u kterých máte jistotu, že se jí budou líbit

on

|

views

and

comments

Žena, která vyzařuje eleganci ve všem, co dělá
Dolce & Gabbana The One Gold slaví ženu, která vyzařuje eleganci ve všem, co dělá. Nezávislá a okouzlující a velkorysá. Je sama sebou a její radost a charisma pramení zevnitř. Intenzivní parfémovaná voda, která představuje silnou moderní ženskost v parfému.

Vůně se otevírá živými vrchními tóny ovoce, jiskřivou italskou mandarinkou smíchanou se šťavnatou, zralou švestkou a jemnou kořenitostí růžového pepře.

Tyto lahodné ovocné vrchní tóny osvětlují bujné květinové srdce vůně, kde se růžová super esence pojí se smyslným jasmínem a živou konvalinkou a vytváří zářivý ženský buket.
Toto zářivé květinové srdce se pomalu podřizuje obklopujícím základním tónům tajemného pačuli, jeho opojná vůně se prolíná s jemnými, sladkými tóny vanilky a přetrvávajícího bílého pižma.

Květ, který se údajně používal v lektvarech krásy
Gucci Flora Gorgeous Gardenia přichází na trh s novou parfémovanou vodou. Intenzivnější než původní toaletní voda. Rukopis vůně tvoří květ gardénie, který je odjakživa obdivován pro svou nádheru a údajně se používal v lektvarech a kouzelných marmeládách.

Inspirace touto legendou a představou o její mystické síle v nádherné kompozici mísí tóny bílé gardénie se sluneční notou jasmínu velkokvětého (Jasmine Grandiflorum Absolute). Moderní květinový podpis je uveden veselým akordem rozkvetlé hrušky, který vybízí nositelku k výbuchu radosti. Dotek akordu Brown Sugar dodává vůni jemnou sladkost.

CHANEL N°5 Limited Editions
Nejikoničtější vůně domu CHANEL. Gabrielle Chanel vytvořila jedinečnou vůni N°5, která je bez jakýchkoli ornamentů. U příležitosti 100. výročí vytvořila společnost Chanel jedinečnou verzi parfémované vody N°5. Poprvé je v láhvi zakomponováno recyklované sklo, přičemž si zachovává čistý, jiskřivý a transparentní vzhled. Box je vyroben z biologicky odbouratelné papírové buničiny, působí smyslně na dotek a těsně obklopuje charakteristický tvar legendárního flakonu. Konečně, šťastné číslo Mademoiselle Chanel, N°5, vypsáno zlatem. Stejně to platí pro N°5 L’EAU, jednu z 5 interpretací vůně, kterou vytvořil parfumer Olivier Polge a zdobí ji stříbrné N°5.

Radostný a hedonistický manifest svobody
Yves Saint Laurent Beauty s vůní Libre ztvárňuje nejvyšší level svobody. Žena, která překonává své hranice, je odvážná a poněkud troufalá. Okouzlující a sebevědomá. Nebojí se projevit svoji intimnější stránku. Radostný a hedonistický manifest svobody.

Maximum jasu a ženské krásy
ELIE SAAB Parfém Lumière zachycuje smyslný jas vcházejícího světla. Je to čas, kdy se noc stétá se dnem a paprsky světla pronikají tmou. Zlaté tóny hlásí příchod dne. Tento parfém dodá ženě maximum jasu. Zachycuje tóny břeždění, když je vzduch pronikavě svěží, čistý a ranní rosa šíří tóny květin a ovoce: vitální vůni mandarinky a pomerančového květu s výraznou aurou bílého jasmínu a žlutého ylang-ylangu.

Vyjádření individuality
Náš hlas žije. Parfém Voce Viva od Valentino slaví sílu hlasu, která inspiruje. Každý by měl najít svou vlastní cestu a poslouchat svůj hlas nitra. Optimismus, sebedůvěra a odhodlání. Valentino Beauty navázalo spolupráci s parfumérkami Honorine Blanc a Amandine Clerc Marie.

Share this
Tags

Must-read

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Víte, že existuje i elektrická babeta?

Československý lehký moped Babetta se stal doslova legendou. Vyráběn byl od sedmdesátých let až do konce let devadesátých, a není snad nikdo, kdo by...

Sháníte levný LCD monitor do kanceláře nebo na doma? 

LCD monitory patří k nezbytným součástem počítačových sestav. Pořizují si je také majitele notebooků, chtějí-li si dopřát více komfortu při práci. Jak na nákupu...
spot_img

Recent articles

More like this