- Reklama -události

Jak získat párty stan levněji? Využijte slevy pro státní organizace

on

|

views

and

comments

Párty stan využijí soukromé firmy, běžní spotřebitelé, ale i státní organizace. Ty mohou nyní získat svůj stan ještě levněji. Jak na to?

Jako stát i obec můžete ušetřit díky párty stanům TENTino

Nákup párty stanu může být poměrně výrazným zásahem do rozpočtu. A to zejména tehdy, rozhodneme-li se dát přednost prověřené kvalitě. To se týká především nůžkových stanů s odolnou hliníkovou konstrukcí.

Pro svou variabilitu jsou tyto typy vhodné pro různé druhy akcí. Párty stany mohou mít podobu i velkých párty stanů a hal, které se hodí i pro události s větším počtem účastníků.

Velmi často patří tak k zákazníkům, jež tyto párty stany poptávají, také obce, potažmo stát, ale i hasičské sbory. Tyto organizace se navíc musejí vypořádat s nároky stanoveného rozpočtu. Se značkou TENTino můžete účinně ušetřit.

Těmto vybraným subjektům nabízí speciální slevy. Tato pomoc má za cíl snížit náklady a usnadnit právě plánování rozpočtu.

Lhůta pro splatnost faktury navíc činí až jeden měsíc. TENTino si v plné míře uvědomuje význam těchto struktur pro stát a dopad jejich činnosti na veškeré občany. Je proto zcela nezbytné, aby se mohly v plné míře soustředit na vlastní práci. A neřešit tak mimo jiné i nezbytnosti související s placením.

Využijte komplexních služeb

Stejně tak může TENTino s vlastním financováním napomoci a přejmout administrativní proces spojený se žádostí o dotaci nebo výběrovým řízením.

Právě dotace být významnou pomocí z hlediska financování, její vyřizování však může být náročnější. TENTino má s tímto postupem již zkušenosti, které nyní využívá ve prospěch svých zákazníků.

Současně můžete využít také službu zaslání vzorku. Ty jsou bezplatné. Můžete si tak bez rizik vyzkoušet úroveň vybraného modelu. A nemusíte se obávat toho, že budete záhy řešit nekvalitní výrobek, u kterého bude nutno shánět některý z náhradních dílů pro párty stany.

Sortiment služeb TENTino je tak komplexní, včetně dopravy, prodeje příslušenství a dodávky náhradních dílů pro párty stany. Právě poslední zmíněná položka patří k dalším rozhodujícím parametrům kvalitního výrobku i seriózního prodejce. Náhradní díly pro párty stany zahrnují jak části konstrukce, tak jednotlivé díly opláštění.

Share this
Tags

Must-read

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Víte, že existuje i elektrická babeta?

Československý lehký moped Babetta se stal doslova legendou. Vyráběn byl od sedmdesátých let až do konce let devadesátých, a není snad nikdo, kdo by...

Sháníte levný LCD monitor do kanceláře nebo na doma? 

LCD monitory patří k nezbytným součástem počítačových sestav. Pořizují si je také majitele notebooků, chtějí-li si dopřát více komfortu při práci. Jak na nákupu...
spot_img

Recent articles

More like this