- Reklama -události

Jak probíhá výuka angličtiny v kurzech Jazykové školy PELICAN?

on

|

views

and

comments

Pokud jste se rozhodli ponořit se do studia angličtiny, máme pro vás skvělou zprávu – Jazyková škola PELICAN Vám s tím pomůže! S dlouholetou tradicí v oblasti výuky jazyků nabízíme již od roku 2002 kvalitní výuku šitou na míru Vašim potřebám. Přečtěte si, jak u nás výuka angličtiny vypadá!

Proč studovat angličtinu v Jazykové škole PELICAN?

Jsem jazyková škola s dlouholetou tradicí a nabízíme širokou škálu kurzů, od začátečníků po pokročilé, ať už ve formě skupinových nebo individuálních kurzů. Naši kvalifikovaní lektoři vám zaručí moderní a zábavný přístup k výuce. A sídlíme v centru Brna, takže na svůj kurz angličtiny to nebude mít daleko!

Před přihlášením

Ověřte si před přihlášením svou jazykovou úroveň pomocí našeho rozřazovacího testu, který naleznete na stránkách školy. Na základě výsledků si pak vyberte vhodnou úroveň kurzu a zjistěte si jeho termín na našich stránkách. Přihlášku můžete poslat online nebo se zastavit osobně v naší kanceláři.

Před první lekcí

Gratulujeme k přihlášení! Po přihlášení se do kurzu Vám pošleme jeho harmonogram. Máte možnost zaplatit kurz buď za pololetí nebo za celý rok, záleží na tom, jak dlouho chcete kurz navštěvovat. Před začátkem kurzu Vám také poskytneme přehled o tom, co můžete od výuky očekávat. A už se můžete těšit na první lekci – bude to skvělá zkušenost!

Před první lekcí vás seznámíme s prostředím a lektory. Chceme, abyste se cítili jako součást naší jazykové komunity. Lektor se na první hodině seznámí s Vašimi potřebami a upraví podle nich výukový plán kurzu. Pro ty z Vás, kteří si nejsou jisti správnou úrovní, nabízíme možnost první hodiny zdarma, stačí nám napsat o jaký kurz angličtiny byste měli zájem.

Cíl kurzu

Cílem našich kurzů je zlepšit Vaše jazykové dovednosti v co nejkratším čase, a to jak v mluveném, tak písemném projevu. Můžete si tak udělit za cíl složení státní jazykové zkoušky nebo získání certifikátu s mezinárodní platností. A po ukončení kurzu? Máte možnost pokračovat v kurzu s vyšší úrovní nebo se věnovat novému jazyku!

Individuální kurz

V případě, že byste se chtěli anglicky naučit díky individuálním kurzům, je proces o něco snazší. Na našich stránkách vyplníte přihlášku, my Vám do 5 dnů přidělíme lektora a je to! S lektorem se individuálně domluvíte na čase a frekvenci výuky a na její struktuře.

PELICAN lektoři

Vybíráme kvalifikované lektory, kteří vám opravdu pomohou naučit se angličtinu a věříme, že s nimi budete skvěle vycházet. Každý lektor je schopen vést lekci s celou skupinou a individuálně ji přizpůsobovat podle potřeb studentů.

Chcete u nás studovat angličtinu, ale máte nějaké doplňující dotazy? Neváhejte a napište nám! Telefonní číslo i e-mail naleznete na stránkách Jazykové školy PELICAN. Nebo se za námi rovnou stavte! Sídlíme totiž kousek od Moravského náměstí v Brně.

Share this
Tags

Must-read

Hledáte účinnou a šetrnou pleťovou kosmetiku? Zkuste Pyunkang Yul z Koreje

Na trhu můžeme najít mnoho výrobců pleťové kosmetiky, ovšem ne všichni jsou spolehliví a kvalitní. K těm, které jsou oblíbené ve světě a u nás...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Víte, že existuje i elektrická babeta?

Československý lehký moped Babetta se stal doslova legendou. Vyráběn byl od sedmdesátých let až do konce let devadesátých, a není snad nikdo, kdo by...
spot_img

Recent articles

More like this