- Reklama -události

Hledáte účinnou a šetrnou pleťovou kosmetiku? Zkuste Pyunkang Yul z Koreje

on

|

views

and

comments

Na trhu můžeme najít mnoho výrobců pleťové kosmetiky, ovšem ne všichni jsou spolehliví a kvalitní. K těm, které jsou oblíbené ve světě a u nás se teprve zabydlují, patří pleťová kosmetika Pyunkang Yul z daleké Koreje. V mnoha provedeních ji najdete na webových stránkách Notino.cz.

Kosmetika pro citlivou pleť

Korejská pleťová kosmetika Pyunkang Yul je na trhu od roku 2016. Zákazníci ji vyhledávají především pro její výborné účinky a šetrné složení, které nedráždí ani citlivou pleť, ale také pro minimalistické obaly, na které se zaměřuje.

Kosmetika Pyunkang Yul vznikla na jihokorejské klinice Pyunkang Korean Medicine Hospital, kde se specializují na léčbu kožních problémů. Jedná se o vyhlášenou kliniku v zemi. Značka se řídí holistickým přístupem k tělu, nepoužívá zbytečně chemické látky, používá jen přírodní ingredience, právě ty jsou k tělu i pokožce nejšetrnější. Výroba probíhá kompletně v Jižní Koreji, je kladen důraz na životní prostředí.

Výrobce kosmetiky věří, že pleti, která je zdravá a hezká lze dosáhnout optimální hydratací. Právě proto se přípravky věnují zejména udržování potřebné vlhkosti.

Potřebnou hydrataci dodá vaší pleti např. Pyunkang Yul Balancing Gel, účinná hydratační esence Pyunkang Yul Moisture Ampoule nebo třeba hydratační Pyunkang Yul Moisture Serum.

Zklidnění a regenerace pro citlivou pleť

Jestliže máte citlivou pleť, bude vám výborným pomocníkem Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream, což je zklidňující a regenerační krém pro citlivou pleť.

Teď, když přichází teplé slunečné dny, se vám bude hodit i Pyunkang Yul ATO, tedy hypoalergenní opalovací krém SPF 50+.

Podívejte se na webové stránky Notino.cz a vyberte si z mnoha kusů pleťové kosmetiky Pyunkang Yul. Budete jistě spokojeni a vaše investice se vám vrátí v podobě krásné, zdravé a hydratované pleti.

Share this
Tags

Must-read

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Víte, že existuje i elektrická babeta?

Československý lehký moped Babetta se stal doslova legendou. Vyráběn byl od sedmdesátých let až do konce let devadesátých, a není snad nikdo, kdo by...

Sháníte levný LCD monitor do kanceláře nebo na doma? 

LCD monitory patří k nezbytným součástem počítačových sestav. Pořizují si je také majitele notebooků, chtějí-li si dopřát více komfortu při práci. Jak na nákupu...
spot_img

Recent articles

More like this