- Reklama -události

Elegantní punčochy, které jsou trendy v roce 2021: V těchto modelech budete sexy za jakýchkoli okolností

on

|

views

and

comments

Tvarovací punčochy, které stáhnou břicho nebo sexy krajkový overal, který lze nosit jako body a punčochy. Nejnovější trendy jsou opravdu lákavé.

Zapomeňte v zimě na tělové punčochy a svou pozornost soustřeďte na černé. Nejnovější módní trendy ukazují, že varianty černých punčoch jsou pastvou pro oči. Stejně, jak vás zaujmou na první pohled, zaujmete i vy, když si je obléknete na sebe. Buďte vždy za dámu a ciťte se sebevědomě.

Krajkový overal lze nosit jako punčochy
Krajkový overal je klíčovým prvkem letošní vánoční kolekce italské značky Calzedonia. Nosit se dá na několik způsobů, ať už jako body s punčochami nebo jako overal pro odvážnější a sebevědomější ženy. Je to jednoznačně nejvíc sexy model letošního roku.

Klasika v podobě tvarovacích punčoch
Štíhlé nohy a ploché břicho. Přiléhavé punčochové kalhoty Shape od Pieces (Cellbes.sk) slibují vylepšení postavy a to, my ženy, vždy rády oceníme. Černá klasika nikdy nezklame, ale právě naopak, vždy přispěje ke krásnějšímu vzhledu.

Elegantní tečky forever
Malé černé tečky a poloprůhledná černá. Punčošky v tomto designovém provedení jsou věčné a kdykoli je vytáhnete, nikdy vás nezklamou. S nimi jdete jednoduše s časem. Elegantní, vkusné a zároveň velmi sofistikované.

Share this
Tags

Must-read

Jak zařídit pokoj pro batole?

Máte doma malého neposedu, kterému je už dětská postýlka malá a přemýšlíte, že by si zasloužil vlastní pokojíček, kde si bude moci hrát s hračkami...

Několik tipů, jak vyrobit perfektní pizza těsto

Vyrobit originální pizza těsto není nic složitého, v tomto článku se tedy nebudeme zabývat ingrediencemi a základním postupem - ten je poměrně prostý a...

Kdo jsou andílci Victoria’s Secret?

Určitě jste už o andílcích slyšeli, ale kdo vůbec jsou? Na rozdíl od jiných značek spodního prádla vytvořila Victoria's Secretvelmi úzkou, vybranou skupinu modelek,...
spot_img

Recent articles

More like this