- Reklama -události

Elegantní punčochy, které jsou trendy v roce 2021: V těchto modelech budete sexy za jakýchkoli okolností

on

|

views

and

comments

Tvarovací punčochy, které stáhnou břicho nebo sexy krajkový overal, který lze nosit jako body a punčochy. Nejnovější trendy jsou opravdu lákavé.

Zapomeňte v zimě na tělové punčochy a svou pozornost soustřeďte na černé. Nejnovější módní trendy ukazují, že varianty černých punčoch jsou pastvou pro oči. Stejně, jak vás zaujmou na první pohled, zaujmete i vy, když si je obléknete na sebe. Buďte vždy za dámu a ciťte se sebevědomě.

Krajkový overal lze nosit jako punčochy
Krajkový overal je klíčovým prvkem letošní vánoční kolekce italské značky Calzedonia. Nosit se dá na několik způsobů, ať už jako body s punčochami nebo jako overal pro odvážnější a sebevědomější ženy. Je to jednoznačně nejvíc sexy model letošního roku.

Klasika v podobě tvarovacích punčoch
Štíhlé nohy a ploché břicho. Přiléhavé punčochové kalhoty Shape od Pieces (Cellbes.sk) slibují vylepšení postavy a to, my ženy, vždy rády oceníme. Černá klasika nikdy nezklame, ale právě naopak, vždy přispěje ke krásnějšímu vzhledu.

Elegantní tečky forever
Malé černé tečky a poloprůhledná černá. Punčošky v tomto designovém provedení jsou věčné a kdykoli je vytáhnete, nikdy vás nezklamou. S nimi jdete jednoduše s časem. Elegantní, vkusné a zároveň velmi sofistikované.

Share this
Tags

Must-read

Austrálie hlásí první úmrtí na omikron, muž měl několik přidružených onemocnění

Austrálie v pondělí zaznamenala první případ úmrtí v souvislosti s novou koronavirovou variantou omikron. V zemi také opět stoupá počet nových případů nákazy. Místní úřady...

Ve Vídni už omikron dominuje, znaky páté vlny čekají ještě letos

Nová omikron varianta koronaviru již od neděle převládá mezi infekčními případy nákazy, které testy potvrdily ve Vídni. Zprávu přinesl deník Der Standard, pro který tuto...

Trestala se sebepoškozováním, deprese střídaly návaly energie. Jak žít s maniodepresí

Nejhorší stavy deprese popisuje Nina Zibolenová jako pocity absolutní nicoty. Nekonečné chvíle, kdy katatonicky ležela na posteli, nejedla a nepila. Jen proto, aby nemusela...
spot_img

Recent articles

More like this